Studnie głębinoweWiercenie studni głębinowych powierzone firmie Calda to bardzo dobra decyzja. W sposób profesjonalny zajmujemy się wierceniami do kolektorów pionowych pomp ciepła, pracami ziemnymi minikoparką, projektowaniem i dokumentacją powykonawczą.

Wykonując zlecenia na studnie głębinowe wykorzystujemy wyłącznie najnowsze technologie, co bezpośrednio przekłada się także na bezpieczeństwo ekologiczne odwiertu, czystość wody i środowiska. Podejmujemy się realizacji wierceń studni głębinowych zarówno przy domu jak i na potrzeby przemysłowe. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, a nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży i odpowiednimi kwalifikacjami. Dysponujemy najlepszymi urządzeniami, które w znaczący sposób usprawniają wykonywane przez nas prace.

Kwestie gdzie można wiercić studnie regulowane są rozporządzeniem ministra infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Dział II rozdział 6 § 31.1. Oczywiście, mamy świadomość, że mogą się Państwu nasunąć dodatkowe pytania, ale i wątpliwości o studnie głębinowe. Prosimy się jednak nie obawiać, zawsze chętnie je wyjaśniamy. Zachęcamy także do odwiedzenia strony naszego serwisu a której zamieściliśmy mnóstwo istotnych informacji odnośnie oferty w zakresie studnie głębinowe wraz z cennikiem usług oraz galerię zdjęć, w której prezentujemy dotychczasowe, wybrane realizacje.

Więcej informacji:

  • Sondy pionowe do pomp ciepła - jeden z najważniejszych elementów oferty przedsiębiorstwa Calda; w zgodzie z ekologią, niedrogie i efektywne źródła ciepła dla gospodarstw domowych oraz firm.
  • Odwierty dolne źródło - wykonywane z precyzją odwierty przeznaczone pod gruntowny wymiennik ciepła. Najwyższą jakość usługi gwarantuje firma Calda.