Sondy pionowe do pomp ciepłaSondy pionowe do pomp ciepła - ich instalacja obejmuje jeden z ważniejszych elementów oferty firmy Calda. Ponadto zajmujemy się: wierceniem studni głębinowych, instalacjami przydomowych oczyszczalni ścieków, pracami ziemnymi minikoparką oraz projektowaniem i dokumentację powykonawczą.

Pompy ciepła jako ekologiczne, tanie i bezpieczne źródła ogrzewania zyskują coraz większą popularność w Polsce, dlatego też inwestycja w tego rodzaju rozwiązanie to bardzo dobry wybór. Nasza oferta w zakresie wykonania dolnego źródła obejmuje: odwiert pod gruntowy wymiennik ciepła, osadzenie wymiennika gruntowego typu MuoviTech przewód sondy PN 12,5 PE 2 x fi 40 mm z głowicą, przeprowadzenie 3 prób ciśnieniowych, wypełnienie sondy pionowe do pomp ciepła czynnikiem roboczym, wypełnienie otworu obsypką kwarcową.

Dysponujemy nowoczesną wiertnicą, co decyduje o tym, że wszelkie pracy zmierzające do prawidłowego montażu sondy pionowe do pomp ciepła przeprowadzane są niezwykle precyzyjnie oraz bezpiecznie. Nie musicie się Państwo obawiać, że wykonanie odwiertów na zagospodarowanej już działce z istniejącymi już roślinami i drzewami je zniszczy, ponieważ urządzenie zostało wyposażone w system zamkniętego obiegu płuczki. Informujemy, że na sondy pionowe do pomp ciepła producent - firma MuoviTech udziela 50- letniej pisemnej gwarancji.

Pragniemy również zwrócić uwagę, że świadczymy także kompleksową usługę wykonania całej instalacji CO i CWU w oparciu o technologię wykorzystującą pompy ciepła. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że rozważając naszą ofertę mogą nasunąć się dodatkowe pytania oraz wątpliwości o sondy pionowe do pomp ciepła. Zawsze staramy się udzielić zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi. Na stronie serwisu znajdują się dane kontaktowe, zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji: