Odwierty dolne źródłoOdwierty dolne źródło wykonywane są przez firmę Calda niezwykle precyzyjnie. Specjalizujemy się również w wierceniu studni głębinowych i realizacji zleceń w zakresie wspomnianych już wyżej odwiertów pionowych dla dolnych źródeł pomp ciepła. Ponadto dla naszych Klientów świadczymy usługi związane z instalacjami przydomowych oczyszczalni ścieków, pracami ziemnymi minikoparką oraz projektowaniem i dokumentacją powykonawczą. Jeżeli rozważacie Państwo inwestycję w pompy ciepła jesteśmy przekonani, że będzie to bardzo dobra decyzja. Jednocześnie pragniemy wspomnień, że pompy ciepła stanowią jedno z najtańszych i ekologicznych źródeł ciepła.

Nasza oferta odwierty dolne źródło obejmuje wykonanie: odwiertu pod gruntowny wymiennik ciepła, osadzenie wymiennika gruntowego typu MuoviTech przewód sondy PN 12,5 PE 2 x fi 40 mm z głowicą, przeprowadzenie 3 prób ciśnieniowych, wypełnienie sond czynnikiem roboczym, wypełnienie otworu obsypką kwarc. Za kompleksowe wykonanie dolnego źródła proponujemy koszt 75 zł/mb (cena netto obowiązuje przy zleceniu powyżej 150 mb odwiertu). Doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy odpowiedzialni za odwierty dolne źródło dbają o to, żeby wszelkie czynności w tym kierunku były realizowane dokładnie.

Informujemy, że dodatkowo odpłatna jest dokumentacja geologiczna, instalacja rur rozprowadzających i dobiegowych, w zależności od odległości oraz montaż rozdzielacza i studni jeśli jest wymagana. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że odwierty dolne źródło mogą nasunąć wiele pytań, dlatego też zawsze staramy się udzielić wyczerpujących informacji. Dysponujemy optymalnie przystosowanymi urządzeniami, co decyduje o tym, że odwierty dolne źródło są przeprowadzane bezpiecznie i sprawnie. Zapraszamy do odwiedzenie strony serwisu na której odnajdziecie Państwo niezbędne dane ułatwiające kontakt z nami.

Więcej informacji: